žádost o změnu hlášky v banu

Vše na téma GateCraft a MineCraft..
Zamčeno
SeprEnt

žádost o změnu hlášky v banu

Příspěvek od SeprEnt » pát 17. úno 2017 16:58:53

aď už si o mě myslíte cokoli např.:,,jsem děcko,na tomto serveru nemám co dělat" tak ok já sem se jen snažil být nápomocen při hledání chyb na serveru a to ,co jsem udělal by nějaké ,,děcko" mohlo udělat taky ,ale kvuli unbanu tu nejsem spíš kvuli důvodu ,protože griefer by nenapsal ,že udělal díru a kvuli tomu ,že tam NEJDOU POKLÁDAT BLOCKY tak žádá admina o pomoc ve stilu ,,admine" udělal jsem díru ,pomůžeš mi to opravit ? nejdou tu pokládat blocky a dostanu za to ban víte...stačí jen vypnout příkaz /warp pro hráče ,co ho nepotřebují... btw.jde se teleportovat i v Chaosu coš mě rozhodilo trošku víc tákže...unban nechci jsem si vědom své chyby ,ale chci ten pravej důvod ,protože mi ,,admin" říkal ,že se tam ,,nehodím" už od začátku nebo něco v tomto stilu tak mi to prosím řekněte a taky ano ,mám ban ,ale jestli to znamená ,že když příjdu na mumble a ,,admin" mě začne vyhazovat no...to je spíš slušné chování jinak se vám pokusím dát chat z daného dne do zálohy ,ale nejde to

*edit: oprava chybY

SeprEnt

Re: žádost o změnu hlášky v banu

Příspěvek od SeprEnt » pát 17. úno 2017 17:17:20

smutné...snažím se pomoci a berete mě jak kiddiota ? je mi vás líto

Angelo2028

Příspěvek od Angelo2028 » pát 17. úno 2017 17:35:09

No. Takže si to vezmeme hezky popořadě. Dřív, než tu na mě začneš kydat špínu, tak se zamysli sám nad sebou. Byl jsi opakovaně varován, aby jsi se choval jinak. Jako jeden z mála, možná jako jediný, jsi byl bez banu přesunut ze hry na Phobos. Opakovaně jsi byl varován, aby jsi nezneužíval Unstuck ve Skeledaru. Stejně jsi to dělal, když jsi umřel ve Skeledaru a pouze sis šel pro věci. Opakovaně jsi byl upozorněn, aby jsi používal webové stránky a neustále se neptal na kraviny, které si ostatní hráči pohodlně našli. Hlavně že jsi na naše stránky odkazoval nováčky, ale sám jsi na to kašlal. Ale to není vše. Speciálně ty ses na všechno ptal čtyřikrát. Ano. Čtyřikrát. Takhle dlouho ti trvalo, než jsi cokoliv pochopil. A teď k samotnému banu. Nedostal jsi ho za to, že jsi objevil chybu. Tento server není dokonalý. Je zajímavé, že ostatní hráči nahlásí bug ve hře dřív, než napáchají větší škody. A co jsi udělal ty? Nejen že jsi použil warp v Chaosu, ale ještě jsi v daném světě ničil to, co ti neříká pane. Nestavěl jsi to, není to tvoje. A že tam jde ničit? I totálně zabedněnému a hloupému hráči dojde maximálně po dvou blocích, že je něco špatně. Ty jsi jich zničil 12 (slovy dvanáct). Co sis myslel? Že jsi našel díru u Withadoru, OK. To nebyla tvoje vina. Ale tohle bylo už moc. Jak říkám, dva bloky ještě ano, ale dvanáct, to ne. To jsi jich musel zničit tolik, aby ti došlo, že je něco špatně? To je ovšem velmi smutné. Uvědom si, že admin team nejsou tví otroci. Že si budeš běhat po světě a ničit s tím, že to za tebe budeme věčně opravovat. Tohle není warez server pro děcka, kde budeš stále dokola dostávat mute na hodinu nebo ban na tři dny. Bohatě stačilo, kolik lidí tě stále dokola varovalo, ale ty sis nedal říct. Ban jsem ti přepsal, Griefer ti však zůstává.

Trewish

Příspěvek od Trewish » pát 17. úno 2017 17:48:29

Že jsi to ty, tak jsem vyhrabal konverzaci z 11. 2. 2017
Ke griefu ses přiznal. A tvá motivace proč griefovat ti zajistila titul Kiddiot.

[01:07:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt :D
[01:08:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt Angelo2028 nezlob se prosím ,ale já dal /warp v chaosu
[01:08:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt fakt promiň
[01:11:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt Angelo2028 prosím pomoz mi...
[01:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt mě to fakt mrzí
[01:12:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Co se deje?
[01:12:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt já myslel ,že je tam alespoň mohu dát spátky
[01:12:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt portni se
[01:12:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt takže jsem provedl 2 věci...
[01:13:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt mohu ničit ,ale nemohu stavět
[01:13:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Broadcast] Vote for us on http://czech-craft.eu/vote.php?id=15803
[01:13:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Muzes mi vysvetlit, co tu sakra delas?
[01:13:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt no...
[01:13:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt hele dal jsem /warp
[01:13:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Duvod?
[01:13:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt a pak jsem se tam zkusil portnout ,ale byl jsem na warm lakes
[01:14:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt já nevím
[01:14:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Vystrel odsud. Tady nemas co delat. K portum slouzi brany
[01:14:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt ok
[01:14:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt omlouvám se
[01:15:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* SeprEnte . . .
[01:15:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt ano ?
[01:15:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt :/
[01:16:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt ale zkuste zakázat warpy hráčům
[01:16:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Ja vazne nemam slov. Pripadam si jak v matersky skolce
[01:16:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt :D
[01:16:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Celou dobu to tu fungovalo v pohode, protoze je to server pro dospele. A pak prijde parta
[01:17:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt já k nim nepatřím -_-
[01:17:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* decek a vsechno je jinak. Ty do hajzlu nevis, jak se portovat?
[01:19:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt pořád jsi admin a jestli mi za to ,že jsem to chtěl zkusit a předpokládal jsem ,že to kvuli
[01:20:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt dokonalosti serveru nepůjde ,tak mi klidně ten ban dej
[01:20:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Tak jo. Ty se portnes jinam a jeste nicis. Takze se mej.
[01:21:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] SeprEnt hele Angelo2028
[01:21:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Leaving] Traveler SeprEnt left the game.
[01:21:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BAN] SeprEnt has been banned for Griefing
[01:25:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Posledni veta... Kdyz uz jsem ten ban dostal tak to aspon opravte jo jinak diky za cas ,ktery jsem s vami mohl stravit doopravdy nejlepsi komunita ale hlavne dekuju tobe Angelo ,jsi ten nejlepsi admin :) a ahoj
[01:29:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Promin ,tohle je posledni ... ja bych to opravil ,ale neni tam povoleni pro staveni
[01:30:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] GodfatherDark'' pravidla jsou celkem jasne nenicit zadne stavby kdekoliv ve svete a nemas co zkouset jestli to ..
[01:30:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] GodfatherDark'' ..funguje...
[01:32:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt 12 blocku jo a zase jsem se priznal a mam za to trest...aspon mam pouceni do zivota :)
[01:32:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Stejne bysme na to prisli
[01:33:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Jo ,ale akorat jsem vam pomohl
[01:33:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Radeji uz mlc
[01:35:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] GodfatherDark'' ty vole ty mas porad neco uz od zacatku co jsi na serveru :DDD
[01:38:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt A to jsem to chtel dostavet
[01:39:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* To sis mel rozmyslet driv
[01:40:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Hele Angelo promin ,ze jsem sel vyzkouset pripadne chybky v serveru a nakonec jsem to nemyslel spatne
[01:40:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] GodfatherDark'' asi si mel spis stavet :D
[01:40:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt No jo no...
[01:40:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Tohle nebyl tvuj jediny preslap a ty to moc dobre vis. Tak tu nehraj na me nejaky kino. Mel
[01:41:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* jsi podminku, ten Phobos nebyl pro srandu. Problemy s tebou byly od zacatku.
[01:46:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Ty vytahy jsou verejny nebo soukromy plugin ?
[01:47:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] Angelo2028* Zjisti si to. A uz konecne mlc.
[01:47:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [cze] #SeprEnt Gnad
Naposledy upravil(a) Trewish dne pát 17. úno 2017 17:51:56, celkem upraveno 1 x.

SeprEnt

Příspěvek od SeprEnt » pát 17. úno 2017 17:50:55

díky Trewishi

SeprEnt

Příspěvek od SeprEnt » pát 17. úno 2017 17:56:10

jinak ta parta... já ji neznám moi kamarádi jsou CS:GO-aři a jestli mě do ní někdo z vás plete ?

SeprEnt

Příspěvek od SeprEnt » pát 17. úno 2017 18:17:56

Jen si to chci zrekapitulovat...takže ban mám za : odlogování u Skeledaru ,použití příkazu /warp v Chaosu a za zničení 12-ti blocků jinak ,,admine" měl jsem tě rád ,ale teď se ke mě chováš jako na debila a všem ostatním děkuju hlavně Trewishovi ,Emeldir a Kovadlině a tobě Angelo2028 hodně štěstí s ostrovem

Angelo2028

Příspěvek od Angelo2028 » pát 17. úno 2017 18:39:59

Pouze jsem ti popsal tvé chování a to navíc v kostce. Kiddiota máš za svůj celkový projev. Nevypisoval jsem to celé. Je až s podivem, že jsi u nás vydržel takhle dlouho. Hodně štěstí na jiném serveru.

KitsuneCZ

Příspěvek od KitsuneCZ » pát 17. úno 2017 20:06:47

Aaaah, toto mě tak štve... No, Seprente upřímně řečeno takovým, jako ty, se dávali bany kdysi mnohem dřív. Jinak k tomu tvému novém "bugu" *
1., jsme věděli , protože se tam konala soutěž, které se mohli normálně lidi účastnit takže bylo jasné,že ten warp funguje
2., nevím cos zkoušel jasně že to pujde, protože kdyby ne tak by ti to nepsalo
3., když jsi zjistil,že to lze ničit, nevím proč jsi to hned nezkusil opravit a už samotné ničení cizích věcí je na pokraji banu

Dále nehledě na to, že jsi byl ,jak Angelo už zmínil, několikrát varován a muselo se ti vše zvlášť extra 4x občas i vícekrát vysvětlovat (dokonce i chvíli po sobě) a odkazován na stránky, kde to je hezky a jednoduše vysvětleno (dobrá být to nějaký složitý úkon, prosím, ale trivialní věci?). Jednou poslán na Phobos si odpracovat porušení pravidel za multi-account. Ano, je pravda , že ses přiznal což je polehčující okolnost, ale i tak jsi to měl dost namále. Shrnuto podrženo bys měl být už dávno zabanovaný před tím tvým "výletem", ale my jsme to tolerovali a toto byla poslední kapka do poháru trpělivosti a snášenlivosti. Nejvíce zarážející ne tom bylo to, že jsi pokračoval dál dokud sis asi neřekl, že by to mohl být průšvih.
Z mého pohledu je to oprávněný ban a zasloužil sis ho! Též si uvědom,že nová generace adminů je dost tolerantnější než minulá ba dokonce ani Emeldir už není tak přísná jako kdysi. Jinak neboj se já vím, že GC není perfektní server a občas mě tu nějaké věci dost štvou, ale s tím se dá žít. Pak jsou tu děti, co furt jen brečí a nadávají na vše kolem a musí mít vše na zlatém podnose, ty mě štvou ještě více a ty jsi právě jeden z nich.

*nebo minimálně mně to bylo jasné

Zamčeno