Trochu starší Ban...

Místo pro výkřiky do tmy
Zamčeno
Pochodnik

Trochu starší Ban...

Příspěvek od Pochodnik » ned 19. úno 2017 14:12:49

Zdravím, možná si mě ještě nějaký ten Admin pamatuje, už jsem tady psal. Je to už trochu déle, možná dva roky, možná víc, ale k věci. Pročetl jsem si už pár žádostí o Unban, takže doufám, že ta moje bude aspoň stát za pročtení. Je to už nějaká dlouhá doba, co jsem naposledy Minecraft hrál, ale narazil jsem opět na SkyMaxovy videa, tak jsem dostal chuť si tu znova zahrát, ale měl jsem změněný nick na Smetak. Tak jsem si ho změnil a pak mi došlo, že mám Ban (prostě zapomínám, jsem pako). Abych tu už přestal ''brečet'' nad tím, co se stalo, tak vám zkusím popsat, proč by to podle mě stálo za to, nad tím pouvažovat.

Přečetl jsem si post od Geckona, tak se zkusím popsat:

MC jsem začal hrát chvíli po školce (malá chvilka po alphě), ale hrál jsem jen na Singlu, servery mě moc nebraly. Začal jsem na nich hrát až za možná dva roky později, ale to jen tak pro srandu. Když začaly servery s minihrama, tak jsem přestal Minecraft hrát úplně, nemohl jsem najít jediný normální server se survivalem a samotného mě hrát nebavilo (v té době jsem se ještě v kompech moc nevyznal, takže LAN server jsem si nezvládl udělat). Když jsem se k MC znova vrátil, tak jsem hrál na hypixelu, protože jsem měl moc rád mapy od Hypixela na single. Moje zkušenosti s MC jsou docela velké, ale neříkám, že jsem ten nejzkušenější. Všechny recepty si pamatuju, v redstonu se vyznám, ale nejde mi jedna věc. Nikdy se nedostanu k tomu, abych si postavil dům... :D
Ale nevím, jaký bych pro vás mohl mít přínos, jsem normální hráč, který prostě hraje, pomáhá ostatním když to potřebují a užívá si volného času.

Je mi přes 14 let, jsem v osmé třídě na základce a jsem průměrný žák, ale jde mi čeština, angličtina a matematika. Čeština mi jde, jen si to často zkazím básničkama, které se máme naučit, takže mám skoro pokaždé za dvě. Taky mi hodně jde angličtina, ze které mám taky za dvě, protože si nedělám úkoly. V matice bojuju mezi dvojkou a trojkou, ale počítat umím (Edit: To, že jsem tu nepsal další předměty neznamená, že mi nejdou).

Mezi moje zájmy patří posilování, ale spíše jen na hrázdě, občas dělám i sedy-lehy. Do posilovny nechodím, nebudu si platit za to, co mám doma a proteiny nepoužívám pravidelně, ale když jsou, tak si rád nějaké dám.

Když poslouchám hudbu, tak většinou jen od Hollywood Undead (ale jen některé skladby, ne všechny se mi líbí), Dan Bull, pak už jen týpky jako Marshmello aj (zajímavé kombinace, já vím :D). Youtubery sleduju docela hodně, jsem schopný na videech strávit 4 hodiny denně. Sleduju Pedra už několik let, Baxtrixe asi rok, PewDiePie necelý rok a sledoval jsem i Nakashiho, ale přestal jsem, protože začal dělat Clickbaity... Sleduju i další, ale na ty si buď nemůžu vzpomenout, nebo jsou to jen takové vedlejší odběry.

Hry hraju spíše jen singleplayerovky, nejraději hraju Assassina, hrál jsem 1, 3, Black Flag (4), Unity, Rogue a Syndicate. Projel jsem 3x Black Flag, 2x Rogue a zbytek jsem hrál, ale nedohrál. Hraju i Borderlands 2, Fallout 4, 3, New Vegas a Stalkery. Taky hraju Rust. Na Unturned taky rád zajdu, mám tam vlastní server, kterému se celkem daří, každý den kolem 20ti lidí. Mám koupený i Counter Strike, ale moc ho nehraju, mám tam asi jen 50 hodin. Ale hrál jsem hodně i Lego hry, např. Star Wars I, II, III, The Force Awakens, pak Hobbita, Pána prstenu, Indiana Jones I a II a ještě Lego Movie. Samozřejmě jsem hrál nebo hraju i další hry, ale nebudu je sem všechny psát.

To by bylo ono, zkusil jsem se popsat jak jen mi to šlo. Omlouvám se, že je to tak dlouhé, ale opravdu mi na vašem serveru záleží. Když tu napíšete nějakou odpověď, tak tuhle konverzaci hnedka nezamykejte. Děkuju, Pochodnik :)
Naposledy upravil(a) Pochodnik dne pon 13. bře 2017 15:48:39, celkem upraveno 1 x.

Pochodnik

Re: Trochu starší Ban...

Příspěvek od Pochodnik » stř 08. bře 2017 10:00:41

Koukal jsem, že poslední post od admina byl 24.2. jestli si dobře pamatuju. Nevím, jestli to máte formou upozornění a na můj post se zapomnělo (nevadí mi to, zapomínám taky :) ), ale jestli ano, tak bych tímto na tenhle post rád upozornil. Nerad bych nechal můj post propadnout, jelikož jsem četl, že po měsíci se žádost automaticky zamítá. Pokud je to jako u některých jedinců, že nedostanu odpověď kvůli něčemu, co jsem napsal blbě, postačí mi říct, co to bylo (abych se toho nedopustil i jinde). Tak jsem se tímhle jen chtěl připomenout, jelikož jsem si to tu každý den (někdy jsem to v nějaký den vynechal) kontroloval, ale beznadějně.

Btw, až když jsem si to několikrát přečetl, tak jsem si začal všímat, že jsem tam jen psal o sobě, ne o tom, co se stalo. Tak tohle je moje upřímné vyjádření k tomu Banu, ačkoliv si to pamatuju už jen matně - Hrál jsem tam asi 4 hodiny, když už mi začali všichni říkat, že se v Rl nemám zabydlovat, ale jen jím projít do Kingdomu. Ani se jim nedivím, když jsem si tam postavil chatrč ve skále a farmu na stromy kolem toho :D Našel jsem si tam dobré dva kamarády na chat (jejich jména si už nepamatuju, ale možná jsou v první žádosti o Unban. Cítil jsem se trapně, když jsem ho četl, chápu adminy, že mi unban nedali - ani jsem si ho nezasloužil. Neříkám, že si ho teďka zasloužím, možná si to za nějakou dobu přečti znova a všimnu si dalších věcí, které jsem psal slohově blbě a slova, které jsem taky nezvolil nejlíp). Prostě jsem těžil a měl jsem asi 1500 Czk v kapsách. Ani mě netrápilo svědomí, jelikož jsem jsem o tom z nějakého důvodu nevěděl. Prostě jsem našel jeden dům a uprostřed něho byla bedna, tak jsem ji otevřel. Nepamatuju si, co tam bylo, ale myslím si, že tam bylo pár sedel, nějaké dřevo a nějaké další basic věci. Bylo to tam rozházené jak věci ve vanilla dungeonech. Něco jsem vzal a nic z toho mi nebylo užitečné... Zpětně si říkám, že proč jsem to vlastně vzal a proč jsem ani trochu nepřemýšlel.

To by bylo ono, nevím co víc bych mohl říct až na to, že jsem asi 2 minuty po Banu přemýšlel, co komu že jsem to vlastně vzal
Naposledy upravil(a) Pochodnik dne pon 13. bře 2017 15:50:43, celkem upraveno 2 x.

Angelo2028

Příspěvek od Angelo2028 » stř 08. bře 2017 20:07:19

Tvou žádostí se budeme zabývat a poradíme se, co a jak.

kvasnicak55

Příspěvek od kvasnicak55 » ned 12. bře 2017 15:38:29

Já osobně jsem pro unban.

HamAndRock

Příspěvek od HamAndRock » pon 13. bře 2017 12:33:14

Já s tím osobně taky problém nemám. Za mě tedy také ano. - HamAndRock

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » pon 13. bře 2017 15:29:41

To jsem rád, děkuju moc :) Mimochodem, to dotování je co? S tímhle pojmem jsem se ještě nesetkal

Trewish

Příspěvek od Trewish » úte 14. bře 2017 17:31:33

Dotovanim, ktere mas na mysli, se pravdepodobne mysli financni podporeni serveru.

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » stř 15. bře 2017 18:31:17

Aha, díky... Myslel jsem, že to je něco jako pomoc s řízením serveru :)

kvasnicak55

Příspěvek od kvasnicak55 » sob 25. bře 2017 16:09:49

Byl ti udělen unban, částka je stanovená na 3M. Mnoho zdaru.

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » čtv 30. bře 2017 14:22:45

Zdravím, čtu to až dneska. Děkuju moc za unBan a těším se na to, až se s váma znovu uvidím. Očekával jsem větší částku, ale nestěžuju si, díky moc :)

Pochodnik

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » sob 08. dub 2017 21:32:07

Pokaždé mi to z nějakého důvodu crashne, nemáte nějaký důvod, jak to napravit? Zkoušel jsem více různých verzí (1.7.x) a pokaždé, když se chci připojit, prostě crash. Jen se chcu zeptat, jestli je tu někdo, kdo by mi byl schopný pomoct, pokud ne, nevadí. Kdyby jste chtěli vidět report, řekněte :)

Angelo2028

Příspěvek od Angelo2028 » sob 08. dub 2017 23:11:11

Sniž si Render Distance a Framerate v nastavení grafiky. Problém nastává, když to máš na max a jdeš z nové verze na starou. Mělo by ti to pomoct.

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » ned 09. dub 2017 15:01:45

Nečekal jsem, že to pomůže, ale pomohlo. Díky moc za radu, vůbec mě to nenapadlo :)

Pochodnik

Příspěvek od Pochodnik » ned 09. dub 2017 15:07:57

A mimochodem, kdy a kde si mám odpracovat ty 3 mega? Spawnulo mě to tam, kde jsem byl zabanován se všema věcma v invu. Jestli je to nějaký bug, tak se omlouvám, pokud něco dělám blbě já, řekněte.

Pochodnik

Angelo2028

Příspěvek od Angelo2028 » ned 09. dub 2017 15:51:20

Vyřešeno.

Zamčeno