Circuit Corporation

Obchody, tržnice, nabídka a poptávka
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trewish
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 21. črc 2016 20:27:14

Circuit Corporation

Příspěvek od Trewish » čtv 02. bře 2017 19:20:59

Máte úžasný nápad, ale jeho realizace je v nedohlednu, protože máte problémy se sestavením redstone (RS) obvodu? Chcete se naučit s RS logikou, ale pořád vám to nejde do hlavy? Máte pocit, že vaše obvody jsou zastaralé a potřebujete je zmodernizovat? Nebo o RS něco málo víte, ale raději to chcete svěřit do rukou odborníkovi?

Tak právě Vy byste měli navštívit Circuit Corporation.

Circuit Corporation je společnost zabývající se projektováním a konstrukcí RS obvodů. Od malých farmiček a dveří až po velké projekty. V případě zájmu si lze i domluvit konzultace, při kterých se klientovi vysvětluje RS logika takovým způsobem, aby tomu porozuměl.

Nabízíme 3 druhy služeb:
Konzultace:
Klient se nám svěří, s čím v oblasti RS logiky má problém, a konzultant společnosti mu daný problém vysvětlí způsobem, aby klient problému sám porozuměl.
Projekce:
Klient si objedná projekt s určitými kritérii a pracovník Circuit Corporation tento projekt klientovi postaví v Creative Garden a předá informace o ovládání projektu, případně podá vysvětlení, proč některá kritéria nemohla být splněna.
Realizace:
Po projekci si lze objednat i realizaci projektu v Kingdomu nebo Eden Garden. To znamená, že projekt postavený v Creative Garden bude postaven i na klientem určeném místě. Lze se dohodnout, zdali bude projekt realizován ze zásob klienta nebo společnosti Circuit Corporation.

A kde nás najdete?
Sídlo společnosti Circuit Corporation lze najít nedaleko spawnu města Lost Heaven (/tpt Lost_Heaven). Že jste na správném místě poznáte podle vývěsky s vyobrazením redstone dustu.
Objednávky lze provádět skrze podepsanou knihu, která bude vložena do trapped chest uvnitř podnikového obchodu, který je ve stejné budově jako sídlo společnosti.

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

 

 

cron